Centrum Kosmetyczno - Szkoleniowe Beauty Secrets - Jastrzębie-Zdrój

Salon Beauty Secrets prowadzi działalność usługową i szkoleniową.
Beauty Secrets to nowoczesne Centrum Szkoleniowe prowadzące szkolenia na nowoczesnych urządzeniach kosmetycznych i profesjonalnych kosmetykach zabiegowych.
Dzięki wieloletnim szkoleniom wypracowaliśmy własne efektywne metody szkoleniowe. Profesjonalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb kursanta a więc zależnie od jego możliwości. Stale poszerzamy ofertę zabiegową naszego Centrum Kosmetycznego a co za tym idzie sukcesywnie wprowadzamy nową tematykę szkoleń.
Współpracujemy na terenie całej Polski z Urzędami Pracy, Urzędami Pomocy Społecznej i innymi instytucjami, które finansują szkolenia zawodowe.
Szkolenia w naszej instytucji odbywają się na wysokim poziomie.
Staramy się profesjonalnie przeszkolić osoby, które chcą nabyć nowe umiejętności, doszlifować już wcześniej nabyte. Pomagamy kursantom zdobyć nowy zawód, podnieść kwalifikacje zawodowe.
Wśród szkoleń znajdują się m. in. Kosmetyka stosowana, manicure,manicure japoński, pedicure profesjonalny, masaż - I stopień, masaż kamieniami, mikrodermabrazja, obsługa urządzenia - laser IPL, obsługa urządzenia - Bodylizer System, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, stylizacja paznokci, wizaż, zdobnictwo paznokci, zdobnictwo kolorowym akrylem,żelowanie paznokci stóp, kwasy i wiele innych!!!
Wszystkie nasze szkolenia zakończone są otrzymaniem Międzynarodowego Certyfikatu oraz Zaświadczenia MEN poświadczające nabyte umiejętności na określonym poziomie.
Priorytetem Beauty Secrets jest oferowanie najlepszej jakości usług.


Dane teleadresowe - Centrum Kosmetyczno - Szkoleniowe Beauty Secrets

Adres: ul. 11 Listopada 22a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Telefon: +48 476 11 77

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.